Nejvýkonnější GK bez přídavného napájení?

Zdravím, potřebuji poradit s výběrem grafiky do zdroje 300W bez přídavného napájení pro rodiče. Zdroj měnit nechtějí, jsem proto dosti omezen, ještě předkládám specifikaciAcer Aspire M3910procesor: Intel® Core™ i5-750zdroj: Delta electronics dps-300AB-39 Cstará grafika: NVIDIA GeForce GT320paměť: 4GB RAMHDD: samsung 640GB

Odpovědi na otázku

Každý zdroj má molex, takže lze použít molex redukce na přídavné napájení do grafiky 6-ti či 8-mi pin. Takže tam problém není. Jinak grafiky typu R7 250X, R7 260X jsou v pohodě a 300W zdroj je utáhne s velkou rezervou. Kupuj pouze grafické karty s pamětí GDDR5 (nikdy nekupuj s DDR3).

len aby. R7 250X asi 90W, i5 95W, zbytok aj 50W, dokopy 235W, ale tých 300W musí byť rozdelené správne

Ze zdrojem "Delta electronics dps-300AB-39 C" bych se fakt bal.

Dal bych nějakou GTX 750Ti, ale je fakt, že zdroj nic moc, našel jsem 12V1=10A, 12V2=12A což je cca 260W na 12V větvě, takže by to mohlo jet (TDP karty 60W).

díky všem za typy, porozhlédnu se

Petře minulý měsíc sem si koupil tuhle:http://www.czc.cz/evga-geforce-gtx-750-ti-s... na základě odpovědí na můj dotazhttp://www.zive.cz/poradna/nova-grafkarta-do... Karta jede úžasně, je to i pěkný kus hw.

tak já mohu doporučit nvdia gt 210. občas sice bluescreen ale dohrál jsem na tom i gta:sa

a teraz tú o červenej karkulke. Veď je to stará GK, ktorá sa predáva ešte dnes omylom