» Poradna » Mobily

Nejvhodnější aplikace pro natáčení her na tabletu

Dobrý denChci se zeptat. Nevíte někdo o nějaké dobré aplikaci pro android na natáčení her a interního zvuku ?Natáčím hry přes DU recorder, ale ta možnost, aby to zaznamenávalo interní zvuk tam není.

Odpovědi na otázku

Doporučuju AZ Screen Recorder https://play.google.com/store/apps/details . Ale stejně nejlepší je asi Avermedia či jakákoliv grafická karta s HDMI vstupem.

Já potřebuju, aby to zaznamenávalo ten interní zvuk ale ne přes mikrofon

Jistě to půjde v nastavení aplikace přepnout.

Du Recorder

Nastavení