» Poradna » Ostatní

Největší fóra TOP 10

Zdravím.
Zná někdo nějaký seznam (popřípadě ho můžeme dát dohromady) největších českých či slovenských fór a diskuzí?
POčítal bych to dle počtu příspěvků či počtu uživatelů. Zajímají mě komunity zaměřené a všeobecná témata (počítače, internet, hudba, filmy, software, hry apod.) No prostě co nenajdu na jednom foru najdu na druhým.
Díky za tipy.

Odpovědi na otázku

Nevím jestli patří mezi ty největší, každopádně mně se tam vždy dostalo odpovědi. Tady to máte:
http://pctforum.tyden.cz/...

Ahoj taky neco prispeju.Podle me nejvetsi pocet informaci je na warforum chodi tam hromadu lidi.

To je ovsem diskuze zlodeju.

Jak jsi na to prisel? Nepausalizuj!

Myslíš, že tam bude víc než jedno procento autorsky nechráněného obsahu?

zajimavej napad... urcite by nebylo spatny, kdyby nekdo vytvoril web s timto seznamem...

fora jsou skoro mrtva, skoro vsechny v cr, jedine co zije jsou diskuze pod clanky, napr. super.cz

1. Největší forum - FakaHeda.CZ2. Největší forum - Hicoria.com3. Největší forum - CraftMania.cz