Nejspíše problém s grafickou kartou :

Dobrý den mám nejspíš problém s grafickou kartou v počítači. Když hraju jakoukoliv hru a je tam kouř např: (smoke,výstřel z děla nebo pára v deštném pralese ... tak klesají FPS a to tak o 10-15 vůbec nevím co s tím všechny ovladače na grafickou kartu mám aktivní. Všiml sem si že se problém opakuje i ve hře Far Cry 4 kdy obsazuju základny a všude sou mrtvoly, oheň a kouř a když restartuju hru nebo se portnu do jiné oblasti a zase zpátky tak se FPS zase vrátí na 55 pomozte mi prosím .

Odpovědi na otázku

Zmeraj teploty. Ak pomáha reštart, vtedy sa karta vie ochladiť. A inak aká grafika? Ale že vôbec toľko ľudí má také idiotstké problémy...

Jo napíšu co mám v kompu MSI R7 260x 2GB GDDR58GB RamIntel core i5-4460 3.20 GhZGigabate B85M-D3H-ADisk 244 GB počítač byl kupován nedávno stavěl sem ho sám