» Poradna » Notebooky

Nejspíš zavirovaný notebook

Dobrý den, asi před 4 dny se mi sekl notebook a tak jsem ho restartoval a po restartování se mi najel již jen BIOS. A jak jsem disk vyjmul z notebooku a přendal do stoliního počítače, tak byl disk prázdný. Nejspíš to byl asi vir, ale když chci nainstalovat znova systém, tak je to pomalé a u poloviny procesu se to asi sekne a nejede to. Takže jsem se chtěl zeptat, jestli se s tím dá něco dělat, nebo bych si měl notebook koupit nový. Děkuji za odpovědi.

Odpovědi na otázku

zrejme disk odchádza do neba

Poskozeny disk? Prekontroluj disk na chyby pomoci chdsk nebo hdtune.

Mrkni na S.M.A.R.T. disku.

Všem Vám moc děkuji, pokusím se ještě servis, ale moc si od toho taky neslibuji.

servis napraví co jsi uspěchalVčera mi nenaskočil ntb opakovaně jako již v minulosti. Řada pokusů s F8 a Start. Stále tma s čárečkou vpravo nahoře. Odpojení od sitě, zapnutí a ani nedal možnosti, rozjel se