» Poradna » Počítačové sítě

Nejničivější vir

Zdravím.Co na to říkáte? DŮLEŽITÉ VAROVÁNÍ OPRAVDU SI TO PŘEČTI NEBO MÁŠ PO PC A TVÝ ZNÁMÍ TAKY
Nepřijímejte nic od kontaktu pete_ivan@hotmail.com a ani video o Bushovi, je to hacker, zformátuje počítač a zničí i heslo k Vaší elektronické poště. Pozor, pokud ho Vaše kontakty přijmou, tak ho dostanete i Vy, takže jim pošlete rychle zprávu – je důležité poslat toto oznámení všem! Vašim přátelům, rodině spolupracovníkům, ..... V nejbližších dnech si musíte dát pozor neotvírat žádnou zprávu, která bude mít přílohu s názvem : Pozvánka (invito, invitation) nezávisle na tom, ok koho ta zpráva bude. Je to virus, který zničí celý harddisk. Tento virus přijde od známé osob, kterou máte mezi kontakty. Proto musíte upozornit všechny o tomto nebezpečí. Je lepší dostat tuto zprávu 25 krát, než dostat virus a otevřít ho. Pokud byste přeci dostali poštu od přítele s přílohou : pozvánka, neotvírejte ji a vypněte ihned počítač. Jde o nejhorší virus ohlášený CNN. Tento nový virus byl objeven teprve nyní a Microsoftem byl klasifikován jako nejdestruktivnější virus všech dob. Tento virus byl objeven včera společností McAfee a neexistuje proti němu zatím žádná antivirová ochrana. Tento virus jednoduše zničí Nulový sektor harddisku, ve kterém jsou zachovány vitální informace jeho funkcí.

Odpovědi na otázku

upozornenie redakcii odoslané!!
HOAX
a ty si hajzlík, čo nemá inej roboty?

Nech ho. Ten je tak blbej, až je je to dojímavý.

Jsou prázdniny!

To se mi líbí tohle:
"...Pošli tuto zprávu 20 lidem a dostaneš zadarmo chleba s
paštikou, potom vyjdi na ulici před dům, dej si dolů kalhoty,
jebni si ten chleba o čelo a zakrič:
Jsem totální kokot, protože věřím na takovou pičovinu,
jakou je řetězová pošta!
Mám asi v hlavě nasráno a proto to posílam i dalším lidem!”
Chtěl bych poděkovat všem, co mi po celý rok 2008
posílali ty dementní řetězáky. Už jsem měl být 500 krát zamilovaný,
290 krát nešťastný a 170 krát mrtvý. Dále jsem měl zaplatit půl milionu
za placené ICQ.
A to jen kvůli tomu, že jsem vzkaz neposlal 15ti lidem.
A přísahám, že pokud tuto zprávu nepošleš do 10 sekund aspoň
7500 lidem, tak zítra v 18:30 přijde dinosaurus a oprcá tě!!!..."

mne sa tiez paci, i ked ja prazdniny nemam..

luxus

Vitální informace Tvých funkcí už se asi poškodily a tos o tom bordelu jen psal!
Probůh,nevěř všemu.!

asi mor - antrax?

mě by zajímalo, kde to máš potvrzeno

Ten vir je prasaci ?

ja som nazoru ze najnicivejsi vir je od microsoftu a vola sa Windows, vsetko sa na nom pokazi co sa len da !

to si na omylu, nejhorší vir je od microsoftu pouze Vista

Internet Explorer.