» Poradna » Programy

Nejnáročnější hra?

TAk lidi co je podle Vás nejnáročnější hra na světě samozřejmě z těch co vyšli....sem zvědav na váš názor a podle mě je to asi Crysis.......tak co je to podle vás??

Odpovědi na otázku

rekl bych ze se nudis co ?

Aji jo ale pravda je ta že mě to zajímá.....:)

No na viac odpovedi by to mozno chcelo upresnit co vlastne chces. Narocnu na hardware, hratelnost, cas, unavu oci ... .

podla mna ked spomenul Crysis, tak asi mysli HW narocnost...

Nejnáročnější pro PC je zatím hra go, ani nejsilnější počítače na lidské hráče zatím nemají.
cs.wikipedia.org ...

wow :) dobrá hra...díky za tip :))

No správně....:) myslím HW

Prehistorik ...

lol

Jedine Prehistorik 2

Nejnáročnější hra?
No jasně - to je přeci Linux.
Myslím, že i špičkový hráči mají obrovské potíže s touto hrou.
Navíc se dá hrát pořád, má spoustu levelů a nikdo neví co přijde dál.
Jdou také odkrývat nové a nové zákoutí a Linux se stále přizpůsobuje hráči s tím, jak stoupají jeho znalosti.
Prakticky se dá hrát do nekonečna a pořád se v ní dá něco nalézt.
Zkušenější hráči si svoji hru můžou konfigurovat podle sebe. A ti opravdu nejlepší mohou tvořit i nové hry.
Z toho vyplývá jak Linux je obrovsky flexibilní!

Ano! Linux je najuzasnejsi a najlepsi,jedinecny a nicim nenahraditelny. Preto ho pouziva az 2(citaj dve) percenta ludi.A ten takmer nefunkcny , padajuci a nepouzitelny windows az 98%.

Omyl!
Užívají i ti, jako jste vy! Jen o tom netušíte...

a co si cakal ze kazdy druhy na planete bude pilot stihacky??? na to treba predpoklady, inteligenciu, studium, pevnu volu, aj sa cudujem ze az 2% do toho spadaju, a tych 98% nech si dalej drvy gamesy a vymyvanie mozgov ma zelenu,

Nejsi nějaký zakomplexovaný? Pokud jsi si nevšiml, tak tohle téma si probírej někde jinde a nevnucuj ostatním své názory. Zakončím to tak, že Linux je opravdu dobrý, ale ten vtip o předstírání, že Linux je počítačová hra už vypršel. Jinak k tématu: Teď jsem si koupil nové komponenty, takže konečně rozjedu hry více plynule, než před tím na min. detaily... Takže nevím, co je nejvíce HW náročné (už mi jde vše na max), ale mám hrozně rád Fallout 3, Left 4 Dead 2 a Mass Effect... jinak doporučuji I-Fluid (je to fajn odreagovačka)

sem se pousmál, dobrý:) neříkám že souhlasím ale je to srandovní:)

Linux je operacni system narozdil od windowsu ktery se da popsat jedine jako herni zavadec. Pokud potrebujes na PC jen hrat tak je logicke ze ti staci win ale jestli chces s PC pracovat a ovladat ho tak pouzijes linux

nejnáročnější hra na světě?? na maminku a na tatínka.
manželka+3 milenky, a všechny 4 najednou v "jináči" - to je adrenalin.

no jo, cheatovat se musí umět

pokial mas na mysli HW narocnost, tak jednoznacne Microsoft Flight Simulator X. (ten strci Crysis do vrecka).

nokonečně solidní příspěvek ..... dík za názor :)

fsx a narocny? mozna kdysi, v dobe, kdy vysel. na plynuly provoz s max nastavenim v rozliseni 1280*1024 staci gf8600gt s 512mb pameti - s tim se da crysis v tomhle rozliseni hrat stezi...

vubec nevis gta 4

Duke Nukem Forever

Opět jako vždy. Idiotské téma a samozřejmě řada neméně idiotských příspěvků. Prostě success.

A ty mezi nima

a co borderlands to je teď nový na steamu za pouhých 55euro

Mr.Dat - a co tak se podívat, od kdy ten dotaz je?

metro 2033 a just cause 2 sou dost narocny

BATTLEFIELD 3 TO JE HRA