» Poradna » Programy

Nejlevnější způsob sledování Discovery, National geographic

který způsob zvolit, pokud chce přítelka sledovat National geographic, Animal planet, discovery a history ?

Mám internet ( 8M) od O2, takže možnosti:
1. O2 TV za 400 kč/měsíc, ale nejsou tam všechny z výše uvedených,
2. UPC pres statelit - 670kč měsíc - všechy uvedené, ale je to dost velká pálka
3. Sky-link - všechny uvedené, 250/měsíc, ale dost velká počáteční investice ( satelit, karta, aktivace karty = cca 12000 počáteční investice)

Takže je nějaký jiný způsob, jak sledovat alespoň některé z těchto programů ? - btw. nevadila by ani anglická verze ( např satelit na Astru a potom karta, která by odkodovala pouze tyto programy ? )

Odpovědi na otázku

tak si vem kalkulačku, spočítej si náklady tak za 5 let, a použij hlavu.

3.
Tých 12000 počiatočná investícia je nejak veľa, nie ?

no kdyz chces nejaky lepsi reciever, aby uz mel HDMI vystup a zvladal full HD a mel vystup na USB nahravani na HDD, ev primo HDD v sobe, tak pres tech 8000 stoji, no a kaata a aktivace tak cca 3000, ne ?

No a kaata a aktivace tak cca 3000, ne ? Ne.

Skylink balík multi za 250 měsíčně.

Digi TV - měsíčně 260, počáteční investice 0

No tak vzhledem k tomu, že tahle Rumunská sranda bude co nevidět končit protože to celé i s dluhama koupí UPC, která to zdraží na trojnásobek je to fak tip jak poleno

A tuhle zaručenou zprávu máte ze kterého důvěryhodného zdroje?

Z Ostravské pobočky UPC a technika DigiTV .... pokud by ses zajímal o dění na tomto poli, už minimálně 2 měsíce se o tom diskutuje všude možně, například na Digizone či Parabola.cz .... Ono jim totiž ani nic jiného nezbývá. UPC se stěhuje na Intelsat a tak nepotřebují konkurenci která je tak neschopná, že si neuchrání kvalitním kodováním své vysílání. DigiTV je jednoduše neštěstí, od přístrojů, přes systém svázání karty s ním a ž po podporu, která prakticky neexistuje.

DIGI TV