» Poradna » Ostatní

Nejlevnější zaslání zásilky z Německa

Ahoj, Máte zkušenosti se zasíláním balíků z Německa? Jde mi o to, jakou firmu/službu bych mohl doporučit člověku z německa, který mi bude odesílat objemnější balík (motokufry) tak, aby to bylo pokud možno co nejlevnější. Díky.

Odpovědi na otázku

to bude chtít použít nějakou přepravní službu.. např. GLS, od nás to do německa poslat jde (ebalik.cz) a cena + spolehlivost je rozhodně lepší než u pošty. Obráceně to předpokládám půjde taky GLS je německá firma..