Nejlevnější laserová nebo inkoustová tiskárna pro tisk z DOSu

Dobrý den.Poraďte mi, prosím, nějakou tiskárnu pro tisk z dosu. PC je užíván jako psací stroj (T602), OS je DOS. Starý počítač z roku 92. Díky.

Odpovědi na otázku

zalezi na tom kolko toho za mesiac vytlacis...

10 listů A4 týdně.

doporucuju nejakej starsi HP laserJet na paralalni port. Napr. HP LJ 4L. Tim budes tisknout bez problemu lvne a kvalitne a naveky :)