» Poradna » Web a internet

Nejlevnější koncovka domény

Zdravím, chci si koupit doménu. Je mi v podstatě jedno jakou bude mít koncovku. Jde mi spíše o cenu, vzal bych tu, která by byla nejlevnější i prodloužení. Poradíte? Děkuji.

Odpovědi na otázku

To cz, com, eu, is...to není koncovka, ale doména 1. řádu. A ceny? Prostě si zajdi na libovolný webhostig a tam si můžeš ověřit dostupnost zvolené domény i cenu té domény 1. řádu.

to jsi tak líný se sám podívat na ceny?

.tk máš zadarazadara máš i domény třetího řádu na freehostinzích.

Díval jsem se na různé hostingy, ale vždy jsem narazil na to, že ceny mají různé. Proto jsem se zde ptal, zda nevíte kde se dají sehnat nejlevněji. Chci doménu 1. řádu.