» Poradna » Ostatní

Nejlevnější hosting + com doména

Poradil by mi někdo, kde sehnat nejlevnější hosting s com doménou?Klidně i zahraniční službu. Někdy se to prodává společně za zvýhodněnou cenu ale úplně ty služby neznám.Děkuji

Odpovědi na otázku

Levný je tarif Smart u Gigaserver.czhttps://www.gigaserver.cz/webhosting/zakladni-webho...

Neporadil. Jestli chceš jen tu nejlevnější, musíš napsat, z kolika nabídek ti máme vybírat. Kolik ji chceš porovnat?

Si to napísal, ako keby si sa pýtal, či je lepší rohlík alebo žemla.Parametre potrebuješ aké? Či chceš tam mať WordPress a hostovať to na nejakom minime a potom sa čudovať, že máš 2 minuty loading time?Mne najlepšie vychádza stále Websupport...Wedosu by som sa vyhol oblúkom. XY krát som im dal šancu a každý krát to bolo horšie a horšie...

Ano, wordpress bych tam potřeboval.Ale nepočítám s tím, že by na webu běžně byly desítky lidí zárověň.Spíš jen více jednotlivců

Wordpress lze udělat tak, že poběží jak blesk i na blbém RPI pro 100 uživatelů.Taky ho lze doprasit tak, že budeš mít EPYC s bůh ví kolik giga RAM a stejně to bude k uzoufání pomalé, i pro jednoho uživatele.Záleží tedy spíše na tvých schopnostech.