» Poradna » Ostatní

Nejlevnější a nejbezpečnější: VHS do .avi

Jaký je nejlepší způsob, jak dostat videokazetu do počítače?

Odpovědi na otázku

Mám jeden Videopřehrávač a SMART TV.

HDD/DVD rekordér. Koupit v bazaru nebo půjčit.

Odšroubuj kryt a hoď jí dovnitř.

Nejlevnější? Pusť si to na TV a nahraj si to mobilem...Teď vážně. Co je třeba a jak na to, je popsané tady:http://www.slunecnice.cz/tipy/serialy/vhs-kazety-n...

Pokud jsou to filmy tak sehnat na DVD nebo z netu. pokud jde např. o rodinná videa tak pořídit tzv. grabber k pc. nebo využít služby nějaké firmy...

Jsou to TVripy z dneska nesehnatelného Anime.

a co anime komunity? To jsou celkem dobří úchylové a mívají vlastní archivy. Nebo věci typu DC++, tam se dá taky leccos sehnat... Ono totiž digitalizace z VHS ve výsledku za mnoho nestojí, co se kvality týče a to ani když máš relativně slušné video a dobrý převodník. Zvláště jestli jsou ty kazety staré.

je to hodně staré anime, které se rok vysílalo na málo známém knálu

ještě je tu kompromis - pokud to anime mas a chceš v cz zneni, tak bys taky mohl z kazet použít jen zvuk pokud bys sehnal třeba japonské nebo třeba čínské ripy na netu. Pokud nejde sehnat ani to, tak holt kup ten video převodník do USB pokud nemáš digitální kameru nebo DVD rekordér s analog vstupem.

Jestli seš někde okolo Moravské Třebové, tak by sme se mohli domluvit, mám HDD/DVD rekordér a jedno museální video na VHS by se taky ještě ve skříni našlo.