» Poradna » Mobily

Nejlepší telefon do 4500

Prosím o radu.Jaký je nejvýkonější telefon do 4500KČ

Odpovědi na otázku

mrkni na xiaomi

Lumia

No tak to ne

Jednoznačně souhlas, L640 je za svou cenu skvělá.http://mobilni-telefony.heureka.cz/microsoft-lumia-640-lte/

Lumia

Lumia...i TUPEC jako Filip by to mohl zvládnout během pěti minut ovládat

Též se přidávám s Lumií 640 LTE. Ale chápu, že pokud někdo vyžaduje Android, že asi neuspokojí.

Žádný nejlepší telefon neexistuje. Každému vyhoví něco jiného a každý ti bude nutit to, co vyhovuje jemu a vůbec ho nezajímá, jestli to bude vyhovovat i tobě. Zapomeň na to, použij vlastní mozek a vyber si sám, jinak koupíš nějakou pitomost. Vážně nechápu tyto dotazy "co je nejlepší", "co si mám koupit" a podobně. Kdyby existovala jediná správná odpověď, tak by se nejspíš vyráběl jen ten jeden přístroj...

Blackberry Q10