Nejlepší tablet do 3500,-

Zdravím všechny,
sháním tablet s androidem a celkem si nevím rady. Pročítám všechny diskusní fóra, všechny recenze ale stále si nejsem jistá. Cenu tabletu si představuji od 3000,- až do 3500,-. V nějaké nejrozumnější kombinaci, technické vybavení (procesor, ram atd.), kvalita displeje a celkový design. Svým způsobem to nejlepší, z nejhoršího pokud je tu někdo a má zkušenosti s nějakým takovým tabletem, tak budu velice ráda za jakoukoliv reakci a jakoukoliv pomoc :)
děkuji mnohokrát a přeji pěkný den všem

Odpovědi na otázku

Za tuto částku pouze čínské šmejdy. Radši připlaťte za kvalitnější hardware. Takový Galaxy Tab má cenovku nasazenou velice přijatelně.

Osobně se domnívám, že podle "dotazu" jde o známého prudiče s jiným nickem...

to prakticky nejde, o něco dražší teď byl jeden představenej s ICS

tak nakonec vybírám mezi těmito dvěma, který myslíte, že je lepší? :)
http://www.alza.cz/yarvik-7-250-d263459.htm...
http://www.korunka.cz/tablety-android/goclever-... ...

děkuji za rady :)

odporový displej, pomalý cpu, android 2.2 - nebrat

a který je alespoň lepší? :)

levné nejsou dobré většinou, dovezl jsem 3 tablety N.7 které dokáží přehrát i 1080p, mají Android 4.0 už z výroby a kapacitní displej, můžu kdyžtak jeden prodat, je to super, akorát tam spoustu aplikací pro Androidy nejde, musí se to zkoušet, kromě předinstalovaných aplikací, tam jde perfektně české PDF,
české EPUB knihy, video s českými tiutlky, akorát zobrazuje špatně české diakritické znaky, musí se zkoušet různé přehrávače, zkoušel jsem MPEG2, AVI, DIVX, MP4 a i 1920 x 1080 H264 a jde to plynule přehrát, je čistý bílý, prodám dva na netu kdyžtak napište email, ten Android 4 je obvzlášť dobrý

a ted o Karkulce

Koukněte na značku AINOL!!! Tyto tablety jsou čínské ale přesto kvalitní. Já na jeden takový teď čekám. Je to model ELF II. Má procesor 1,5 GHz. A jde koupit ve dvou verzích. Buď 8 nebo 16 g. Zkuste mrknout.

Zdravím doporučuji iGET Smart L205. L206 je novejsi lepší silnější. Ale stojí 4500kc. Zatím co 205 stojí cca 3500kc