» Poradna » Mobily

Nejlepší Smartwatch

Zdravím, chtěl bych se zeptat, zda někdo nevíte o chytrých hodinkách, které by vyhovovaly těmto mým požadavkům:-Messenger-zobrazení ale i odepsání na zprávu, nejlépe jako na apple watch-buď hlasem nebo kreslením písmen na displey-zobrazení základních notifikací-zobrazení zprávDíky moc

Odpovědi na otázku

Strejda Google nemá prázdniny.

Na googlu jsem našel vždy jenom se zobrazením, ne odesláním na zprávu 🙂

To psaní na tom malém displeji asi nebude žádná sláva. Kolik do toho chceš dát peněz?

Jestli uvede cenu do 1.500,- tak nejlepší bude ten dotaz uzavřít. :D

tak když se ti líbí hodinky od jabka tak si je přeci kup

Potřebuju něco podobného ale sparovatelneho s androidem, cenu max 10 tis.