» Poradna » Ostatní

Nejlepší program na natáčení

Chtěl bych natáčet videa na YouTube který program na natáčení je nejlepší, aby se to nemuselo moct s tim s**t.

Odpovědi na otázku

Božínku co vy furt máte s tím YT? Si všichni myslíte, že to uživíš ty vaše líné zadky? Co tak se vysrat na fenomén zvaný "youtuber" a věnovat se věcem, které ti do budoucna budou dávat hodnoty. Už i tak je server plný nesmyslných videí o nicneříkajícím obsahu pro normálního člověka a pobaví maximálně populaci pod 80 IQ. Každopádně, pokud tě tvůj chtíč natolik ovlivňuje abys ze sebe veřejně dělal kre..hlupáka tak bych doporučil Fraps, OBS...

Ahoj, rozumím Ti. Pokud nahrácáš na Win10, zkus zkratku Win+G (tlačítko Windows a ,,G"). Měla by Ti vyjet taková lišta. Pokud chceš mít lepší zvuk, zapni si nahrávání obrazovky stejně se záznamem hlasu. Tak to dělám já.

ShadowplayOBS/Close

a program kterým nahrávat je tvůj jedinej problém ??Co střihací program.. To budeš řešit v příštím příspěvku ?O čem točit videa aby mi stoupala sledovanost.... to přijde předpokládám potom.Sorry ale program kterým to točíš je vůbec ten nejmenší problém a ani ten neumíš sám vyřešit ?