» Poradna » Počítačové sítě

Nejlepší poskytovatel internetu

Dobrý den, jaký z těchto poskytovatelů je nejlepší? Na metalický/ optický kabel, nevím co by na mojí adrese šlo. zde je obrázek poskytovatelů: https://imgur.com/hw99C92Je to ze stránky zrychlujemecesko.cz Díky za odpovědi.

Odpovědi na otázku

Tohle záleží čistě na tom, kde přesně jsi.

Nej.cz 100/100 platím 249,-Kč

A k čemu mu tahle informace bude? Je mu to stejně k prdu jako info o tom, že my tu máme až 1000/1000 za 300,- včetně IP TV s asi 80 kanály...

No, já pořád říkám - na blbou otázku blbá odpověď.

To JirkaAsi kapánek kecáš. teď jsem se díval na tarify.. Nej.cz100/100 včetně TV za 669,- kaček.. Samostatný internet 100/100 za 249,- jsem v nabídce neviděl..Jen 100/100 XXL up za 449,- mizerně napsané informace..A jestli jde o optiku, takové info tam není.. Jen jakási poznámka na jejich webu v úvodu "Podpořeno optickou sítí"

Já jsem nepsal že to mají v nabídce. Co usmlouváš, to máš.

Ty si nemůžeš vybírat ze všech poskytovatelů, ale jenom z těch, kteří mají u vás v domě drát nebo signál své sítě.

WiQiX | 14. 05. 2020 11:36Proc furt opakujes co uz nekdo psal ve stejnem smyslu?

A proč ty sem píšeš nějaké OT?

Tak já mám třeba Internext, ten tam není uvedený. Naopak spousta z těch uvedených je na mojí adrese nedostupná. To samé si musíš zjistit ty, jací poskytovatelé jsou na tvé adrese.

Vzhledem k tomu že má dneska hromada lidí paušál od T-Mobile O2 či Vodafon tak bych to pokud je to metal tak bych to vzal o toho u koho mám paušál a nechal si to nějak nakombinovat ať na to ušetřím... Pokud je to optika tak je to vesměs jedno.... Optika je top...

To je dotaz, ako: Kupil so Toyotu Yaris, kde je najlepepsi servis?Ked Ti vide, ze v Holansku, tak budes chodit tam menit olej?Musis patrat po dostupnych sluzbach.

Hloupost. S optikou v baráku si můžeš vybrat téměř kteréhokoli poskytovatele co jede na optice.

365internet ma nej ceny pokud platis rocne, tam jsem ed s 50/5Mbitem VDSL a pohoda zatim. wia ma dobry ceny pokud mesicne

Amen

Když už pokládáte takovou zapeklitou otázku, dám vám tedy praktickou a plně fundovanou odpověď, která váš problém jistě vyřeší. Jděte se zeptat k vašim okolním sousedům, kteří už internet mají, a podle toho se zařiďte.