» Poradna » Web a internet

Nejlepší poskytovatel internetu pro Brno - Královo pole, Ponava (ulice Střední)

Dobrý den,sháním internetového poskytovatele pro Brno - Královo pole, Ponava (ulice Střední). Cena kolem 500 kč/měsíc, rád bych kdyby mi někdo něco osvědčené a spolehlivé doporučil

Odpovědi na otázku

Zatiaľ jediné, čo tu mám odskúšané, je UPC 200Mbps za 499czk/mo,občas padá a sem tam cez víkendy mikrovýpadky, som zvyknutý na bezchybný orange zo SR, takže UPC ma vcelku sklamalo, lenže nič moc iné na výber tu nie jeodpovedám viac menej kvôli notifikácii, ak sa ozve niekto s alternatívouUPC by som NEODPORUČIL

UPC žádné takové problémy nemá. Je to jedno z nejstabilnějších připojení. Chyba je na tvém přijímači...

Tak se odstěhuj zpátky domů.