» Poradna » Programy

Nejlepsi offline navigace (android) ?

Zdravim, shanim do tab2 nejakou offline navigaci, napiste prosim navrhy a doporuceni. Staci jen cz. Libil se mi sygic svou jednoduchosti, tom tom mi na tom nejde rozbehat a navigon nevim proc ale mam v nem pouze mapy vatikanu a dalsi nejdou dostahovat. Diky dik.

Odpovědi na otázku

Nejde o pojem "NEJLEPŠÍ" - ono každému nevyhovuje stejná věc, každý si totiž pojem "nejlepší" představuje jinak. Třeba uvádíš že u "Navigonu" mapy nejdou dostahovat - to je naprostý nesmysl - JDOU STÁHNOUT akorát nevíš jak na to. Já jsem například zkoušel více navigací a "vrátil jsem se" k Sygicu a jsem naprosto spokojen. Jinak se mrkni na androidforum, tam je o tom určitě zasvěcenější diskuze než tady....

Mě nejvíce vyhovuje sygic.

No vidíš, a já právě od Sygicu utekl k Navigonu. Když jsem kousek od Turnova jel podle Sygicu a už měl pod kolama trávu ,před sebou houští a furt jsem měl pokračovat rovně, tak jsem to vzdal a jel po svém

To je věcí aktuálnosti map, já mám i navigaci tomtom ve služebním autě a občas taky "jezdím po poli".... a to tam jsou nejaktuálnější mapy.....

Víš, ono to vypadalo, že tam kdysi nějaká polňačka byla a snad se po tom i někam dalo dojet, ale vzhledem k výšce toho křoví fakt už dávno. Dokud byl pod koly asfalt tak dobrý, štěrk taky, ale jetel už byl moc.

"Zlatí kopmunisti" - ti tak často cesty neměnili...... (ironie)

Jezdit slepě podle navigace je blbost. Mě se na těch navigacích líbí že umí přepočítat trasu, když nejedeš podle nich. Když se mi vybraná odbočka nelíbí, tak tam prostě neodbočím, a navigace přepočítá trasu a dojedu tam i odjinud.

Ale já jsem podle ní jel schválně, chápeš? Jinudy to znám, a když už začal být zajímavý ten štěrk, tak jsem prostě byl zvědavý co bude dál - a byl to jetel.

Jetel je v pohodě. Horší je oranice. Nebo kukuřice.