Nejlepší notebook do 15 tisíc Korun

Hezký den,

mám příležitost si pořídit nový notebook do 15 000 Kč. Poněvadž jsem už jednou udělal chybu, že jsem pečlivěji nevybíral a zakoupil jsem si MSI EX600, který mě nyní zlobí.

Záměrně sem nebudu dávat něco, co bych si vybral, ale mám ve stručnosti několik požadavků a informací:

- nejsem hráčem náročných her (Preferuji oddechové a na výpočetní výkon jednoduché hry)
- jsem studentem a jako takový malý zázrak bych uznal, kdyby počítač vydržel déle než 2 hodiny
- přivydělávám si vývojem webových stránek a pod drobnohledem jsem takovým hobby vývojářem v Microsoft Visual Studio
- kladu poměrně vysoké nároky na úložný prostor

Jistě se mezi Vámi najde pár očí, které mají přehled a mohli by mi poradit. Nehledám notebook pro módní přehlídku, ale aby se na něm dalo slušně pracovat, takže nemám problémy s 15 palcovým monitorem.

Děkuji

Odpovědi na otázku

Mrkni se na řadu Asus K52, pokud chceš HDMI výstup pro externí monitor http://www.okcomputers.cz/nb-asus-k52jr-sx112/d-89541/...