Nejlepší herní PC do 30 000?

Rád bych se zeptal, jaký nejlepší herní PC se dá momentálně sehnat do 30 000?

Odpovědi na otázku

Se podívej do eshopů, ne?

Aktuálně jsouhotovky skladem s grafikou GTX 1660 SUPER, na objednání s RTX 2060. S RTX 3060 je to horší, na Alze očekávají termín únor 2022.

Aktuálně je to celkově stále tragédie, takže nejlepší je ten, který nekoupíš.

Jelikož mi odešel starý PC, tak nemám jinou možnost. Je mi celkem jasné, že za půl roku, možná rok, bude situace lepší, ale tak dlouho čekat nechci ani nemůžu.

A odešel úplně nebo máš v háji jen disk?https://www.zive.cz/poradna/reinstalace-windo...

Neodešel celý PC, ale jen disk. Kvůli tomu měnit celé PC je hloupost.

5600/5700g, B550 doska, 16GB ram, 1TB SSD, bedna co sa ti paci a zmesti sa tam ninja5. Grafiku dokupis ked sa normalizuju ceny - aktualna predpoved je leto 2022

A bude se hrát solitaire v 720p nebo Cyberpunk s RT v 4K?Podle toho jde určit jaký vhodný poměr zvolit mezi CPU a GPU