» Poradna » Ostatní

Nejlepší dráhová bluetooth sluchátka

Dobrý den,Potřeboval bych bluetooth sluchátka ale dráhová, jelikož bezdrátová se mi nelíbí. Jestli by šla cena do 500 Kč

Odpovědi na otázku

A pro jakou dráhu by to mělo být ? Cyklistickou ? Atletickou ? Rychlobruslařskou ? To víš, co dráha to jiná sluchátka !

Na skate.....

To není dráha, špatné zadání

K čemu to bluetooth v těch sluchátkách má sloužit?

1. Jediný, kdo na internet napsal slovní spojení "dráhová sluchátka", jsi ty. Co to má být?2. V jedné větě píšeš, že chceš "bluetooth sluchátka", v druhé, že bezdrátová ne. 3. A pak to celé zabiješ cenou, za kterou je celkem jedno, po čem sáhneš.

Asi požadavek na nobelovu cenu... aneb jak dostat bezdrátovou technologii do drátů... A to nemluvím o tom, že aktuálně se svět ubírá opačným směrem.