Nejlepší dosku pro procesor AMA 64 X2 3800+

Potřeboval bych poradit, jaka je nejlepsí doska pro AMD 64 X2 3800+ procesor, nebo jaky by jste mi poradili, ceny je jedno jestli o 1000 plus minus, jen aby to nebilo nejak moc. diky moc

Odpovědi na otázku

rozmyslel som si ze K9N Platinum je dobra pomer cena/vykon cona nu hovorite?

rozmyslel som si ze K9N Platinum je dobra pomer cena/vykon cona nu hovorite? a este ze su dva modely SLI a normal ktora je lepsia, grafiku ces iba jednu