Nejlepší deska na přetaktování

Dobrý den,chtěl jsem se zeptat jaká je dobrá deska na přetaktování pro socket A.Díky

Odpovědi na otázku

IMHO je to moje GigaByte GA7N400Pro2, umožňuje změnu násobiče, má AGP/PCI lock, a umí i DualChannel - a to tím  style m, že mi v něm fungovaly tři paměťové moduly, každý s jinou kapacitou, rychlostí a od jiného výrobce, takže stabilita je dobrá Akorát s nastavením voltáže by to mohlo být lepší.Jinak dostal jsem se z AXP2000+ (133x12,5) na 2400+(200x10) při 1,65V.