Nejlepší Big Tower?

Ahoj, vánoce se blíží a s tím i šance si vybrat konečně pořádnou Case k počítači. Aktuálně mám Midi Tower a mam problém s místem a hlavně s tokem vzduchu v bedně. Proto hledám nějakou vzdušnou a prostornou Case, osvětlení být nemusí, zdroj mám radši v horní části ale když bude dole taky to zvládnu. Bedna by měla mít podporu Vodního chlazení. Barva černá a nebo černá v kombinaci s červenou nebo modrou. Pokud máte nějakej tip, sem s ním. Cena kolem 4 000,- U mě zatím vede tato - Cooler Master HAF 932 (m.alza.cz/cooler-master-haf-932-advanced-d303394. htm)

Odpovědi na otázku

Ja to poresil tak ze sem si za 100kc koupil starej poctivej ocelovej ATX BigTower z roku raz dva uklidil v dilne, nakoupil lak, smirgl a celej case si udelal podle svejch predstav (skoro mam krapet levy ruce ale me se zamlouva)

Fractal Design Define R4 zašlápne toho tvýho kůůůůůůůůůler mááááááááááástera do země jako brouka a stojí o tisícku méně.

Ale nema husty wokno a huste nesviti takze to prece neprichazi pro frekulicky typky v uvahu

Nepotřebuju hustý wokno ani podsvícení. A ani jsem se nezasmál :)

Chces ticho? Pokud ano, tak HAF ne.

Já mám CoolerMaster HAF XM 922 a jsem s ní spokojen.Tuto case jsem bral hlavně proto, že má vpředu dva HDD šuplíky a ty jsou k nezaplacení... Co se týká hlučnosti, tak pokud budeš mít vodníka na VGA, není to nic tragického... A co se týká prostoru, tak toho tam je až, až...Ostatně zde je jedna z recenzí viz extrahardware.cnews.cz/clanky/coolermaster-haf-xm-bytelna-skrin-povedenym-cable-managementem