Nejlepší bezdrátové připojení v Kroměříži

Mám se během dvou měsíců stěhovat do KM. Poradíte mi někdo nejlepší bezdrát? Slyšel jsem, že tam jakási firma nabízí za 500,- neomezený přenos rychlostí až 1Mb/s. Je to pravda?

Odpovědi na otázku

No vítej, aspoň mě můžeš pozvat na pívo to není firma to je jeden člověk jménem Hataš- prý silně zadlužený . nabízí giga linku za 500 znám lidi kterým to kupodivu chodí a spostu těch co si nechali připojit celej barák a mají smůlu a neodešlou ani poštu. Jak se někdo přijde ptát na net tak už se směju. Těm co to (zatím) chodí - o kterých vím jsou v okolí Alberta u Moravy.Bude se muset ten 4tý sraz udělat v kromzu Olmíku bylo dost

Taky jsou někteří šťastlivci na Zacharu (jak jedničce, tak dvojce) - chodí to tam docela OK. Teď Hataš domlouvá Bílany, protože tam Telecomákům nedostane ADSL. Jinak v KM se docela rozmáhá i Chropnet (takoví sebevědomí chlapci, kteří ale zatím vypadají vcelku seriozně). Chtěl bych varovat ale před panem Helemikem, jehož cenová politika je přinejmenším podivná a o jeho neustálých výmluvách na Tiscali se vedou legendy.Providerů je zde ještě pár (NWT, SONET, atd.), ale to je spíš pro firmy a zbohatlíky.Jinak vzhledem k hustotě sítě by se naše Hanácké Athény mohly už brzo přejmenovat na Hanácké Antény ...

Chropnet ???  To by mě teda zajímalo co jsi o tom slyšel...Chropnet je totiž v Chropyni  jen jako wifi přístupový bod na činžáku - takže se mi nezdá by to někdo mohl chytit v Kroměříži. Aspoň teda co vím -ale protože mám ty antény nad hlavou tak si myslím že vím dobřeO Halamíkovi jsem slyšel, Sonet-Ipex bych tedas doporučit též nemohl.

Tak to máš možná starší informace, protože kluci Chropyňští mají anténu i na budově COPTu v Kroměříži a pokryjí docela masivní část města (od Slovanu až kamsi na Oskol) ...

máš mejla ? by mě zajímalo jak jsi k této informaci přišel ?

Hmmm ... tak se omlouvám (viz. níže). To je tak, když se člověk spoléhá na neověřené informace. Jeden kolega mne lámal ať si připojení zřídím přes ně, že je to v KM bez problému. Alespoň vím na čem jsem, no. Jinak ... co se mailu týče ... Robotron žádný nemá .

Abych vás informoval o CHROPNET.WSC tak na odkazu www.chropnet.wsc.cz jsou veškeré informacee. Je pravdou, že v Kroměříži vysílač je, ale rozhodně chropnet připojení v KM neprovozuje. Připojení provozujeme v Chropyni, Zářičí a Plešovci případně tam kde je možné zachytit signal z našich vysílačů.

www.wsc.cz ja mam od nich net u olomouce a maj pripojku i v kromerizi, solidni a levni

Děkuji Vám všem. Kroměříž je moc fajn město a docela se tam těším. Velmi jste mi pomohli.

Jo, Kroměříž je sice fajn město, jen kdyby tam ve 21:00 nezdechl pes ...

až v 21:00? Tak to se potom od 18:00 svíjí ve smrtelné agonii!!!!!!!!!

Ozivuji toto vlakno.
1. Laco, jak si teda dopadl a jak jsi spokojeny?
2. Krome Helemika by tu mela byt jeste jedna firma (nejsem primo z KM, ale potrebuju to zjistit) a podle toho co slysivam v praci, tak snad v KM neni panelak, kterej by nebyl "zadratovanej bez dratu".
3. Mate nekdo info o tom, jak slape Euroteli CDMA v KM?
Diky panove kromerizsti.