Nejlepší AMD procesor ke grafické kartě GTX 1080Ti?

Dobrý denchtěl bych se někoho zkušeného zeptat, jaký je nejlepší AMD procesor ke grafické kartě GTX 1080Ti. Zatím jsem našel AMD Ryzen 7 2700 který má bottleneck pouze 2% za 4 290,-Kč. Tak se chci dozvědět, zda je nějaká lepší volba, v podobné cenové kategorii.Moje Pc sestava: Grafická karta: Gtx 1080TiPaměti RAM: HyperX Fury Black 16GB DDR4 3200Základní deska: PRIME A320M-KZdroj: Evolveo - 400W (Vím, dost slabý zdroj a taktéž plánuji změnu)

Odpovědi na otázku

zdroj zahod ako daleko dokazes, vobec k tomu nepripajaj 1080ti a kup nieco normalne. Do tej najlacnejsej dosky na svete by som sa bal osadit aj ryzen 3600, nieje na to stavana - ako pojde to. Chvilu, potom sa odpali.

Takže doporučujete koupit lepší základní desku?

Roob přehání, max odběr 88 W CPU (u TDP 65 W CPU) ta deska snad zvládne, takže 3600 by mohla být v poho Ale zdroj vyměnit určtě.

Takže je lepší zvolit AMD Ryzen 5 3600 než AMD Ryzen 7 2700? Počítač bude primárně na hry.

3600 ma vyssi vykon na jadro, inak su +/- autobus rovnako, alebo presnejsie podobne vykonne. Je uplne jedno ktory kupis, isiel by som do toho novsieho. Ale naozaj nie na A320 doske, tie davame do kanclu k APU ryzenom, a aj to len vtedy ked treba velmi velmi velmi setrit $$$.

Ano ten Ryzen 5 3600 je málinko lepší a má lepší výkon na 1 jadro ...https://www.cpubenchmark.net/compare/AMD-Ryzen-5-3600-...

Jak jsi spočítal bottlneck 2 %?

yo, to ma vypovednu hodnotu na urovni vestice emanuely , ked ti z ciar na ruke odhadne datum smrti.

Generátor náhodných čísel. Kdyby náhodou měl čísla do Sporty, dej vědět.

No přece má procesor 98% spolehlivost na alze