Nejedou výstupní porty na Compaq Armada 4130T

Nejdou mi výstupní porty na starším laptopu Compaq Armada 4130T. Před lety fungovaly normálně (tisk přes LPT, telefon přes infraport). Pak jsem laptop přestal používat, nyní je přeinstalován (W98), laptop šlape překvapivě dobře, na první pohled není viditelný žádný problém v práci softwaru, ALE porty nefungují - ani jeden (COM, LPT, infra). V systému se vše tváří ok, v Biosu vše ok. Nabyl jsem tedy dojmu, že to musí být v HW - porucha na desce, nebo snad nějaký utržený drát nebo co, v tom případě už nemá smysl vzhledem ke stáří (laptopu!) s tím něco dělat. Má někdo nějaký jiný nápad? Díky.

Odpovědi na otázku

pemsia karta to vyresi.

No, nejsem zrovna počítačový znalec: to jako že z PMCIA karty lze nějak vyvést paralelní port (to je to co momentálně od laptopu potřebuji) ? Martin.

Vzhledem k cene se ti vyplati koupit jinej NB z bazaru, kteremu porty budou chodit .

zbozi.idnes.cz ...

Jojo, vypada to tak. Zkusil jsem se zeptat, jestli v tom neni nejaky jiny (nez Bios nebo nastaveni) problem, ktery by se dal resit. Ale asi neni . Diky za odpovedi

Jestli s v BIOSu nebyl v oddílu 'Security'-'Device security' tak se tam podívej, na Armádě M700 se prátě tady dají porty a další věci zakázat / povolit. Mohlo by to být ono.

Vse je povoleno, krome PCMCIA slotu, a at jej povolim nebo necham zakazany, na porty to nema vliv. Diky za snahu...