» Poradna » Mobily

Nejedou sluchátka

Ahoj po připojení sluchátek do počítače mi v nich začne divně šumnět a občas to jak kdyby pípne. Zkoušel jsem nainstalovat ovladače a když restaruji počítač tak chvíli jedou ale do minuty zase začnou šumnět. Pokud znovu zkusím nainstalovat a restartovat tak zase chvilku jedou. Zdířky používám vepředu na stolním PC a je to zvukovka na základovce.

Odpovědi na otázku

ještě jsem zjistil zajímavou věc když se to restartuje hned po tom co to jak kdyby odinstaluje ty starý ovladače aby se mohly nainstalovat nový tak když těsně po tom restartu ve správci úloh vypnu tu instalaci tak to jede bez problému.

Typ sluchátek je tajný? Usb nebo normální 3.5 mm jack? Na jakém OS?

To spíš vypadá na problém s ovladači.Opravdu stahuješ správný ovladač ze stránek výrobce desky?

Zkus ty sluchátka zapojit zezadu desky (tam kam patří repráky ,jestli to bude dělat taky)

tohle jsem zkoušel a to jsem je nerozchodil vůbec pořád to psalo že jsou zapojený repráky a vůbec to nebralo že by to mohly být slucátka. ovladače na základní desku nemůžu najít speciálně na audio je tam akorát bios a tak proto používám ten realtek HD audio

sluchátka jsou Yenkee YHP 3010 Hornet normální 3,5 jack a jsou s mikrofonem. Je to na windows 10

Takze sluchatka s mikrofonom, ktore maju 4-pinovy jack pchas do 3-pinovej samice jack.Potrebujes redukciu, nico ako toto:http://dcp.lv/19272-large_default/deloc...

Tam jsou dva Jacky jeden na sluchátka a druhy na mikrofon

zkus ještě prubnout jiný sluchátka, ale nejspíš to je ovladači. U Windows 10 ale člověk nikdy neví... Ta deska má ofiko podporu W10?

už jsem na to přišel ve složce C:\Program Files\Realtek\Audio\HDA ve vlastnostech zabezpečení jsem všechno zakázal a pak to ve správci zařízení odinstaloval. Tím pádem se mi automaticky neinstalují ovladače realtek které si s tím neuměly poradit a funguje to zatím skvěle.