» Poradna » Programy

Nejedou mi hry které poslední dobou nainstaluju

Například jsem si stáhnul demo Harry Potter and the Order of the Phoenix a po nainstalování když spustím hru se mi napíše zpráva o chybě a že je třeba aplikaci zavřít(V aplikaci hp_demo.exe došlo k problému a je třeba ji zavřít. Omlouváme se za vzniklé potíže.).A toto se mi stává i u jiných her jako je třeba Medieval II-total war a Tomb Raider-Anniversary a Legend...budu vďečný za kažkou radu.Napadlo mě jestli to nemůže být starým procesorem,základovou deskou nebo problémy z harddiskem...díky

Odpovědi na otázku

Co takhle directx?

mam 9.1c jiny ty hry nepotrebujou

Zkusil bych nejprve odebrat ovladace grafiky, restartovat, nainstalovat nejnovejsi ovladace, restartovat, reinstalovat DirectX a opet restart.

Žádná změna bohužel...

Není potřeba hrát každou blbost!

projed system cisticimy programy,kdyz to nepomuze preinstalovat system na cisto otevrit bednu vycistit hladice od prachu stetecek a vysavac.

Vysavacem asi pad nekterych aplikaci hned po spusteni nevyresi.. :o((

Bylo by dobre zkusit vypsat nejake podrobnosti o tom, co ty hry pri padu pisou. Alespon nektere z nich by mohly o pricinach neco psat.

Napada me jedna vec: Jine 3D hry funguji normalne?

Měl by ses rozpovídat alespoň co máš za grafiku, CPU a RAM. Nové hry na slabé sestavě nerozchodíš..., bohužel ani náhodou.

jakože mám grafiku která nepodporuje 3D?
Mam Asus A9250 ale už dlouho uvažuju o nové protože tahle je fakt na hov**

Pravdepodobne to je starym procesorom. Mam ten isty problem. Mam 1 Ghz procesor a Harry Potter 5 potrebuje 1.6 Ghz. Takisto je to aj s Harry Potter 4,Medieval Total War atď...