» Poradna » Programy

Nejede zvuk ve VirtualDub (kodeky mám všechny)

Rád bych extrahoval ve VirtualDubu či Nandubu či VirtualDubModu zvukovou stopu z AVI souboru. GSpot píše, že je uložena ve formátu AC3. Ač mi film v přehrávačích jede se zvukem, v uvedených programech(VirtualDubech) nikoliv. Nainstaloval jsem naslepo(jinak mám jen FFDShow s podporou VirtualDub) i Radium kodek, XVid, DivX, AC3, LameACM a víc mě nenapadá. Při otevírání souboru nepo po otevření mám nastaveno ve VirtualDubech Video Direct Stream Copy a na Audio Full Processing. Marně.

Odpovědi na otázku

Virtualdub a ac3 je problém stáhni si nandub ten umí pracovat s ac3 nebo virtualdub mod

Precti si to znovu. Problém je stejný i s těmi co uvádíš.

Ak Ti ide len o extrahovanie zvuku z avicka, staci ti jednoduchy programik avi2wav, ten si vyguglis...

Díky. NAšel jsem obdobný co to háže rovnou do mp3. Ale stejně bych rád rozchodil i kvůli střihu videa VirtualDub*.

hele a co se kouknout na doom9.orgjo a jinak potrebujes tzv. AC3 filtr... je zdarma na webu

Lidi čtete vůbec popis vyjma titulku? AC3 mám odjakživa.

V-Dub mám doma v desktopu a už jsem s ním dlouho nedělal, ale není náhodou Direct Stream Copy jako volba i pro audio a Audio Full Processing jen tehdy, když se chystáš rekomprimovat???

Mno díky za snahu, ale řídil jsem se podle dvou nezávislých návodů. Nepojedeš do Mimoně? Jedem tam zetra. Určitě tam bude co ošetřovat ;-p