Nejede obraz při jakékoliv hře - zvuk ano..

Mám problém přeinstaloval jsem jsi na mém PC operační systém (Windows XP HE.SP3), Nainstaloval jsem všechny potřebné ovladače (grafika, apod..) - GK mám Radeon 9550 256MBA at spustím jakoukoliv hru nenaskočí my obraz ale zvuk my jede.. (Např při FlatOut 2,3, Crysis.-.. apod..) Co mám udělat DirectX mám aktualizován vše...

Odpovědi na otázku

Mas nainstalovany NET Framework 2.0? Pripadne C++ knihovny 2005, 2008 a 2010?

ted jsem nainstaloval a stále jejde nic..

K tomu PC je pripojen jediny monitor? Zadny dalsi monitor nebo TV?

Mam 2 monitory jeden nastavený jako hlavní.

tak jeden odpoj a zkus to bez neho

tez ta sama chyba zkousel jsem snad vsechno.. nevidim to jinak nez na pc nainstalovat zpet windows 7 pro. :( Tam my vse jelo v pohodě.