» Poradna » Programy

Nejede minecraft-crash s openGL a ovladače od GK mám aktualizované

Odpovědi na otázku

to je smůla no co tam máš dál ?

A co to hulíš za matroš? já ho chci taky.

kup si normální PC ne sračku

Na windows 7 mi to jelo a v PC jsem nic nepředěklával ani neměnil (myslím tím ve skříni pc) ale po upgradu na windows 10 mi to vypíše toto: ((potřeboval bych opravdovou radu a ne jenom hejty že si mám koupit lepší pc že jsem ko*ot a tak dále :(Díky za rady :)---- Minecraft Crash Report ----// I blame Dinnerbone.Time: 3/3/17 9:21 PMDescription: Initializing gameorg.lwjgl.LWJGLException: Pixel format not accelerated at org.lwjgl.opengl.WindowsPeerInfo.nChoosePixelFormat(Native Method) at org.lwjgl.opengl.WindowsPeerInfo.choosePixelFormat(WindowsPeerInfo.java:52) at org.lwjgl.opengl.WindowsDisplay.createWindow(WindowsDisplay.java:247) at org.lwjgl.opengl.Display.createWindow(Display.java:306) at org.lwjgl.opengl.Display.create(Display.java:848) at org.lwjgl.opengl.Display.create(Display.java:757) at org.lwjgl.opengl.Display.create(Display.java:739) at bes.ap(SourceFile:600) at bes.an(SourceFile:436) at bes.a(SourceFile:383) at net.minecraft.client.main.Main.main(SourceFile:124)A detailed walkthrough of the error, its code path and all known details is as follows:----------------------------------------------------------------------------------------- Head --Thread: Client threadStacktrace: at org.lwjgl.opengl.WindowsPeerInfo.nChoosePixelFormat(Native Method) at org.lwjgl.opengl.WindowsPeerInfo.choosePixelFormat(WindowsPeerInfo.java:52) at org.lwjgl.opengl.WindowsDisplay.createWindow(WindowsDisplay.java:247) at org.lwjgl.opengl.Display.createWindow(Display.java:306) at org.lwjgl.opengl.Display.create(Display.java:848) at org.lwjgl.opengl.Display.create(Display.java:757) at Ukázat celý příspěvek

MC máš originální ? Čistá iínstalace ? Java aktuální a jako jediná nainstalovaná ? (ne že tam máš 3 různý verze jak šel čas, pro jistotu všechno odebrat a nainstalovat čerstvou verzi), ovladače grafiky aktuální a čistě nainstalovaný ? (ne to co se tam samo dalo po upgradu)Víš o tom že po upgradu na win10 bys měl ideálně přeinstalovat celý windows načisto, nebo alespoň ovladače na důlěžitý komponenty ? (grafika, síť, zkontrolovat chipset atp)

Tak to jsem opravdu nevěděl a nenapsal by jsi mi jaké všechny ovladače je nutností aktualizovat pro minecraft a já to nikde ve windows 10 nevidím odinstalovat minecraft a to jdu do NASTAVENÍ-APLIKACE A FUNKCE a tam to není tak jdu-ODINSTALOVAT PROGRAMY a tam ten minecraft také není já už si nevím rady prosím napiš na email: jsvancara@email.cz Díky :)

mi to nefunguje

ano crash