Nejede jedno jádro

Zničehonic mi na mém NB nejede jedno jádro. Mám Athlon X2 1,8 Ghz. Nevíte co s tím? Ovladače biosu a CPU jsou aktuální.

Odpovědi na otázku

jak jsi to poznal že nejede.:??

Everest - funguje jen 2. jádro a to je neustále vytížené ke 100%

a při normální práci taky jen jedno jádro..?? třeba ve speedfanu když se podíváš

Nenapsal jsi verzi OS
Jakou verzi Everestu používáš?
Jak vypadá vytížení CPU v Task Manageru?

Mám Vistu Home Premium SP1, verze Everestu: Home 2.20. V Everestu mi ukazuje že běží pouze jedno jádro, zatímco ve SpeedFan beží obě, to druhé má ale vždy o něco navíc. Sledování prostředků (taskmanager) mi ukazuje jen jedno jádro. Procesy jsou v pohodě - nejvíc má Firefox (nejčastěji pod 50).