» Poradna » Web a internet

Nejede internet ve wi-fi

Na stolním PC náhle přestal fungovat internet, přitom připojení k Wi-Fi je dobré a OS nepíše žádnou chybu. Již před roky jsem měl něco podobného a byl to nějakej červ či co. Je tu kolem nějaký online počítačový doktor?

Odpovědi na otázku

Tak vycisti PC ComboFixem.

Něco mi to říká,ale tenkrát jsem nějakou konfigurai poradcům posílal a poto jakejsi opravnej rostředek stáhnul. Mohl bys to rozvést-jsem vcelku jen nepatrně poučenej laik. Nyní jsem na noťasu.

děkuji. mám freeverzi avastu-nejde pozastavit. mám jej nyní odinstalovat a po vyčištění combofixwm znovu nainstalovat?

Neni potreba ho odinstalovavat jen pokud to jde ho po dobu prace ComboFix vypnout.

Ale pokud mas instalovanej avast,tak to,ze ti nejde internet muze byt i tim.Avast je tim znamej,ze dela potize.Zkusil bych radeji misto avastu Comodo je taky free a česky.http://antivirus.comodo.com/

Mám též free verzi Avastu a ta jde pozastavit na 10 minut, na 1 hodinu, do restartu i natrvalo.