» Poradna » Programy

Nejede CS:GO

Zdravím,Dnes jsem se pokoušel si zahrát CS:GO, avšak po startu najelo, ale nenajel obraz , jakože přes sluchátka slyším, že menu funguje, ale vidím plochuNeví někdo co s tím?

Odpovědi na otázku

A viděl jsi jak hru v liště. A možná je to hovadina ale zkoušel jsi na ni kliknout 😀?

Ano, jde o to, že když projíždím jakoby místa kde jsou buttny tak mi to dělá zvuky,ale nevidím nic

Možná by jsem hru pokusil zapnout jako spravce. Klidně by jsem zkusil ověření souboru.

Ověření souboru, nic nenašlo a jako správce to spustit nejde, nevím proč

Tak nevim, zkusil bych reinstalaci.

Taky jsem zkoušel :D

Ale nepovídej zkoušel jsi reinstalaci čeho?

CS:GO, do reinstalace steamu se mi nechce kvůli ostatním hrám