» Poradna » O Živě.cz

Nejdú zprávy živě

Ide niekomu spustiť zprávy živě? Ukazuje mi, že video je súkromné

Odpovědi na otázku

To je jedna z hóóóóóódně mála pozitivních zpráv že něco nejde. Asi jim někdo řekl ať si to nakopou do zelenejch trenek.

už ho sprístupnili

To samé jsem zjistil hned po půlnoci, též jsem chtěl napsat tuto zprávu, ale pak jsem si řekl, že Míša je nová, asi je o ní hodně velký zájem, tak nejspíš se chcou pokochat nejdřív všichni v zive.cz a asi je jich hodně a báli se aby nekleknuly servery youtube, no kdo si počká ten se dočká, takže jsem se na ní kouknul dnes odpoledne, tož jen kouknul, protože o torrentech nepovídala a povídala o čemsi, co mě ani nezajímá, takže jsem to hnedka vypnul.