» Poradna » O Živě.cz

Nejdu videa na Zive.cz

Zdravim.Vie niekto poradit,preco mi nezobrazuje videa na Zive.cz ? Adblock je vypnuty.Rovnako v Chrome ako aj v Edge.Dik

Odpovědi na otázku

Mě to v edge funguje: https://ctrlv.cz/IEpZ To je taky můj jediný prohlížeč, který mám bez blokovačů a používám ho jen na takovéhle testy.

Ja v Edge tiez nemam AB nainstalovany ale robi to iste ako Chrome..

tak zkus vysypat cache, smazat cookies atd, ale netuším jak se to v tom edgi dělá.

Vymazal som,v chrome,ale ziadny efekt.

a platíš si premium ?? to musíš.. jinak videa nejsou ...

Dufam ze to je vtip,aj ked....

jo matlaci. Skoro pod kadym videem jsem jim radil at videa vratej na youtube, ale neposlouchaj me. Me ty videa jedou i s uBlockem, ale stejne na to nekoukam. A totez hych doporucoval u vam

Mě tradičně spíš štvou automaticky spouštěná (na mobilu to navíc žere data) a otravující videa. Ale to je bohužel tou idiotskou platformou, kterou požívá celé CNC.