» Poradna » Počítačové sítě

Nejdu spustit hry na pc

Dobry den mám jeden problem, nejdu mi spuštat hry. Ked na hru kliknem akurát sa asi 1 sekundu toči koliesko načítavania a to je všetko. Vedel by mi nekto poradit čo s tím ?

Odpovědi na otázku

"mám jeden problem" - tych problemov mas viac.1. nespravna kategoria dotazu - Počítačové sítě2. nenapisal si nic o hardvery, ani ci sa jedna o smartfon, notebook, PC ...3. nenapisal si OS, ktory pouzivas

Ide o PC, mám windows 10

Ty jsi ale hlava, my všichni mysleli, máš kuličkové počítadlo...