» Poradna » Ostatní

Nejdú mi prehrať niektoré filmy z usb

Prosím vás, neviete niekto prečo mi nejdú prehrať filmy z USB? NEJDÚ IBA NIEKTORÉ. Napr. sťahujem seriál a 15.-36. časť nejde prehrať. Vypíše, že: "Program Windows Media Player nemůže přehrát soubor. Přehrávač pravděpodobně nepodporuje tento typ souboru nebo nepodporuje kodek, který byl použit ke komprimaci souboru." Používam Windows Media player a ostatné časti idú prehrať. Aj tie čo z USB nejdú, z notebooku idú prehrať. Keď som ale dala USB s filmami kamarátke, tie čo mi nejdú z USB prehrať nejdú ani jej ani z PC.

Odpovědi na otázku

Použij Media Player Home Cinema nebo VLC to přehraje všechno :)

Skúšala som viacero prehrávačov, medzi nimi aj VLC a nešlo to. Skúsila som aj MPC-HC a nejde.

a jaké chyby u toho videa vypíše VLC nebo to MPC HC?

MPC HC nemože prehrať súbor

tak ještě jestli nejsou videa poškozená. Hrajou na jiném PC nebo zařízení?

na inom zariadení tiež nehrajú, stiahla som ich znova a aj tak nehrajú :D

Tak použij nějaký přehrávač který podporuje formát ve kterém to je uloženo a né ten "pseudopřehrávač od Mrkvosoftu"... (nemáš kodeky), například starý (už neaktualizovaný KMPlayer, nebo jeho následník PotPlayer, nebo kvalitní VLCPlayer atd.....

On fakt někdo na videa dobrovolně používá WMP, když máme pořádné přehrávače jako VLC nebo SMPlayer?

Docela dost lidí - a to mají nainstalovaný VLC. Také nechápu.

Prosim poradte.na kluci mam stiahnute filmy dam kluc do TV NIEKTORE FILMY SA NEPREHRAVAJI PRITOM SU STIAHNUTE VSETKY V ROVNAKOM SUBORE PRICOM V pc ALEBO V NOTBUKU IDU. dAKUJEM PEKNE!!!!