» Poradna » Notebooky

Nejdou žádné hry, při spuštění, černá obrazovka!

Krásný Dobrý večer, na notebooku mi nejde žádná vůbec hra například Conter Strike můj přítel když přijede z práce rád by si jí zahrál nebo jakmile hra se zapne chvilku běží a pak s černá obrazovka a poklikáním myší se seká i zvuk musí se notebook komplet vypnout jinak sním nic nejde, nebo když zapnu nějakou jinou hru píše to že: Program nelze spustit, protože chybí v počítači d3dx9_37.dlll. Vůbec nechápu co stím, prosím poraďte, jestli nechybí v notebooku nějaký program. Děkuji za rady a krásný zbytek večera.

Odpovědi na otázku

Nejspíš vám chybí DirectXhttp://windows.microsoft.com/cs-cz/windows7/products/f... Také jde o to, jestli máte vůbec grafárnu která je schopna tyto hry rozjet. Napište prosím specifikace PC.

Nevyznám se moc v tom :D Snad je tohle dobře:Výrobce MSI.Procesor Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU T5900 @ 2.20GHz 2.20 GHzTyp Systému: 64bitový operační systém.

Takže procesor je poměrně mizerná věc. Ještě napište grafickou kartu.

Název: NVIDIA GeForce 9600M GTTyp DAC: Integrated RAMDACNetuším jestli to je ono, nevyznám se v tom. :)

Tahle karta by měla minimálně CSko rozjet. Problém bude nejspíš v DirectX nebo ovladačích.Start - Spustit - zadejte dxdiag - OKZkontrolujte Verzi rozhraní DirectX. Jestli je tam méně než 9, stahněte nejnovější verzi z odkazu nahoře.Potom projeďte

A to je takový problém pořídit si normální výkonný počítač na hry za menší cenu? Proč se na NB pro přenosné aplikace prznit s hrami?

Protože jsi debil.

Musí ti chybět DirectX, měl sem samí problém s hrou World of Tanks po instalaci DirectX byl problém vyřešen.

Mě to dělá po spuštění programu. WinRAR, utorrent apod. Hry mi jedou ale po spuštění programů obrazovka zčerná.