» Poradna » Programy

Nejdou titulky

mám WMP10 , BSPLAYER , Zoom Player....atd. kodek 6.0.2.2 ať si pustím jaký koliv film tak k němu prostě nepřidám titulky vždy to hodí hlášku UNKNOW FORMAT přitom titulky jsou *.SUB už nevím co s tím mám WIN XP PRO SP1 díky za pomoc

Odpovědi na otázku

nikdo neví ?

U vsech filmu? Kdyztak jsem hod jeden, dva radky ...

Unknown format?Na jiných compech to samé jede?Zkus to opravit třeba v Subtitle Tool,změň formát  apod.Myslím že ten soubor .SUB bude nějak poškozen,ty filmy pochází z téhož zdroje,předtím šlapaly,no to už je jako na Sherlocka,zkusil bych to nejprve opravit v tom editoru!!