» Poradna » Web a internet

Nejdou stáhnout soubory

Dobrý den. Nejdou mi stáhnout žádné soubory. Zkusil jsem už vše podle návodu a nic. Píše mi to jen že data nejdou stáhnout na microsoft edge a na chrome Chyba, při kontrole virů Už nevím co s tím...podle návodu Microsoftu jsem postupoval a beze změny Díky

Odpovědi na otázku

Přešlápni si, počítej do 100 a pořádně rozmysli, s čím máš vlastně problém. A pak se srozumitelně zeptej.

Hele rozumím tomu asi jako krasobruslení. Prostě ani z jednoho prohlížeče nejde stáhnout nic. Data nejdou stáhnout -Antivirová kontrola neproběhla úspěšně To se mi napíše u každého stahování. Pokud mi můžete poradit jako lajkovi a člověku co tomu nerozumí budu vděčný To je muj problem který lépe popsat neumím. Přešlápnul jsem si dostatečně???

Ne, popiš co tě vlastně trápí ?

Stahuješ nejspíš něco pochybného, co ohrožuje systém. Anebo už ho máš "nabořený" stažením pochybných/zavirovaných/nelegálních her/filmů/programů. Zrovna uložto není spolehlivý zdroj.

Jako "lajkovi" ne laikovi, si dovoluji dát na známost, že:"ani z jednoho prohlížeče... nejde..." něco.Snad - prostřednictvím, nebo přez...

ludia ako ty chodia do servisu PC. Odporucam.

asi před měsícem mi to začalo dělat taky ,myslím že bude chyba někde v některé supr aktualizaci jinak si to nedokážu vysvětlit. na problém jak se toho zbavit jsem nenašla takže asi budu muset zaplatit nějakého odborníka

Vypnout antivirus a všechno půjde.

zabij se kokote

??

Budu hadat ... avast

Už jsem ho odindtaloval. Je to počítač syna. Nevím co si stáhnul. Většinou filmy z ulož .to. Odinstaloval jsem i google chrome kde se to projevilo poprvé. Nejde stáhnout žádná aplikace, soubor ...nic

Naboreny system nejakou smakuladou....Data ven. A cista instalace s formatem.

Díky

Omlouvám se všem za mou absolutní neschopnost popsat více problém v našem PC. Omlouvám se místním odborníkům a za trest si dam par hodin distančního doučovaní se svými dětmi v češtině a informatice abych se lépe orientoval v této jistě božské a dokonalé profesi, kterou zvládá kromě mne každý dokonale včetně odborníků na této poradně a to včetně češtiny. Vaše cenné rady si beru k srdci a vrátím se zpět a budu používat pouze kuličkové počitadlo a vy se nad svou dokonalostí vyhoňte. Děkuji

Ještě než to odneseš do servisu, je možné udělat kontrolu na malware, příp. odstranění. I kompletní přeinstalace se dá udělat doma. Ale není to pro úplného laika podle povelů na dálku. Možná máš známého, který se v tom orientuje.

Hele díky. Už na to přijede někdo kdo nám to sestavil a poladí to. Mladej u toho teď díky době která je sedí furt.. my jsme v práci a natahnul tam asi něco co neměl. Příště budem chytřejší. Nenapadlo mě ze z banalniho dotazu se stane přehlídka urážek. Prostě mě živí ruce a počítač mám max na prohlížení netu a informací který potrebuju. Tohle byla chyba se ptát tady. Mělo mě to napadnout

OK. Mladý by měl mít účet (přihlášení) typu "uživatel" a heslo na Správce by mělo být dostatečně silné a neměl by se k němu dostat.Ještě k tomu stahování: každý, kdo "upirátí" nějaký film /hru, se s tím pochlubí na uložto

Je mi to jasný. Neměli jsme to takto nastaveny a byla to chyba. To že si stáhnul sám soubor bez našeho vědomí se přiznal až po výslechu. Je to děcko a já na počítače debil. Každopádně aspoň rada s uživatelem a adminem mi k něčemu do budoucna je a dík

Preco to moderator nezamkol, alebo este lepsie zmazat cele?

Zdravím, mám obdobný problém. Čistou instalaci Windows 10 (pro jistotu píšu, že legálních, zaplacených...) jsem udělal cca před týdnem. Všechno fungovalo v pořádku. Žádný antivirus navíc jsem nestahoval, spolehl jsem se na Windows Defender. Do počítače jsem nestahoval (ani jsem to nestihnul) nic jiného než základní programy. Hry stahuju jen koupené z Epic a Steam... A... mám podobný problém jako tazatel, kterého jste zesměšnili... Mám nainstalovanou Operu a v počítači je i Edge. U opery se mi ode dneška objevuje u každého stahování hláška - Přerušeno: Antivirová analýza se nezdařila. U Edge mi to píše - Data nejdou stáhnout - Antivirová analýza neproběhla úspěšně. Chrome nemám (nejde mi stahovat). Nic divného, pochybného, nedejbože nelegálního jsem nestahoval. Ani z ulož.to. Na filmy koukám na Netflixu/HBO. To píšu jen pro pořádek. Máte nějakou konstruktivní radu, kterou bych mohl zkusit? Dotazy na Internetu jsem se bohužel moc nedozvěděl. Předem děkuji za odpovědi, pokud potřebujete něco upřesnit, rád doplním. Jen se prosím zdržte urážek. Případně bych požádal původního tazatele (Martin), jestli by mi dal vědět, jak chybu opravil. Pokud ví. Ondra

Nevermind, zeptám se v novém vláknu, sem jsem to dal, kvůli tomu, jak jste arogantně zesměšnili tazatele.

Vyřešil jsem to továrním nastavením. Pravděpodobně vir.