» Poradna » Notebooky

Nejdou spustit filmy ve filmovych stredach na seznamu,v googlu to funguje

Dobry den,nejdou spustit filmy ve filmovych stredach na seznamu,v googlu to funguje,notebook pouziva win 7,open offisy,jinak filmy prehraje normalne,jen v tech stredach ne,microsoft silverlight je nainstalovany,dekuji moc

Odpovědi na otázku

LOL

No čekal jsem nějakou odpověd co by mě navedla,nebo nějaky další dotaz ohledně pc.Vidím že nemá cenu sem vůbec lozit mezi tady ty specialisty a odborníky.