» Poradna » Windows (a jiné OS)

Nejdou sluchátka s mikrofonem

Dobrý den, mám problém. Mám sluchátka s mikrofonem ale i když mám zapojený mikrofon tak to prostě nejde jde jen v případě že dám "Poslouchat toto zařízení". Doufám že mi někdo pomůže (Stolní PC)Děkuji

Odpovědi na otázku

A "co nejde" ? zapojit, nehrají, nezaznamenávají zvuk? Sluchátka jaká? taky airpody? nenechal jsi je někde ležet omylem v zapařeném pytlíku? Třeba chytly nějaký plesnivý firmware.

TVL ty už běž s těmahle kecama a svejma vybitejma baterkama do riti.

Sluchátka Speedlink Legatos, nezaznamenávají zvuk, jen pouze když dám POSLOUCHAT TOTO ZAŘÍZENÍ tak jdou, což jsem psal