Nejdou přehrávat avi filmy

Po přeinstalování Windows 98 nejdou přehrávat avi filmy, které před tím šly. Kodeky mám. WMP 9 a Musicmatch Jukebox hlásí - třída není zaregistrována, VPlayer CZ - nespecifikovaná chyba, MV2 Player + JAMP + DivX Player buď nereaguje nebo zatuhne.

Odpovědi na otázku

www.codecpack.comevidentně chybějí kodeky

Ahoj,mam takovy maly dotaz : pouzivam(SONY Digital-8 DCR-TRV355E) a striham v Pinnacle 9. Po natazeni v (MPEG-plna kvalita) jsem strihla a pak,klik na tvorba MPEG souboru. Zobrazi se renderuji - po pul hodce uz je polovona hotova,ale po 8hod. je porad jen polovina. Velikost toho strzeneho klipu je 350MB. Procesor P-4 (2,8GB.)a na disku 90% volneho mista.Nevite nekdo proc se to nechce dokoncit?Nebo to mam nahravat v DV kvalite?

Codecpack je na hovno (dělá bordel) doporučuju radši nainstalovat ffdshow, jeden kodek, co zvládne úplně všechno.

Kodek jsem nainstaloval a nejde to pořád.

Proč tam cpeš i ten codec pack??? Dej tam jen to ffdshow!!!

Kodeky jsem nainstaloval a nejde to dál.