» Poradna » Programy

Nejdou přehrát některé filmy v DivX, kodeky mám

Nejdou mi přehrát některé DivX filmy (*.avi). Windows Media Player píše: Nelze najít žádnou kombinaci filtrů pro zobrazení datového proudu. (Chyba=80040218). Podle toho co píšou Windows jsou filmy zkomprimovány pomocí DIVXMPG4 V3 + MPEG layer3 zvuk. Používám Windows 2000 a tuto sadu kodeků:The Kristal Studio Codecs Pack V4.3.3 content :------------------------------------------------ Coder & decoder OpenDivX V4.0 Alpha 48 (Project Mayo).- Coder & decoder DivX V3.2 (3.11Alpha + Scene detect patch) for playing old compressed movies.- Coder & decoder DivX WMA Audio V4.2 (Standard).- Coder & decoder MPEG-Layer 3 Audio V4.2 (Professional), With control panel icon.- Decoder for AC3 Audio V2.2.- Coder & decoder KS MPEG-4 VKI (For ASF/DivX Conversion).Chybí mi nějaký kodek, nebo co???Díky za rady.

Odpovědi na otázku

A jde vůbec DivX přehrát pod Win2000? Mám pocit, jako bych někde čet, že Microsoft je v novejch verzích Windows blokuje.

Určitě jdou DivX přehrávat ve Windows 2000, většina filmů funguje bez problémů. Jenom teď jsem si stáhnul 2 filmy a ty nejdou. Zajímavý je, že DivX přehrávač The Playa (od Project Mayo) jeden film přehraje (ale zatím neumí titulky) a ten druhý zase ne. (Windows Media Player a ostatní přehrávače nepřehrajou ani jeden). Já to tipuju na chyby v těch filmech, nejde to totiž spustit ani mýmu kámošoj ve Windows ME.

Tak toto sa mi stalo ked som Graboval DVD programom Flaskmpeg a použil som tieto isté kodekyA výsledok presne rovnakýŠlak aby to trafil 20hodín práce v prd..Tiež by som rád vedel kde je chyba

Mozna je to AVicko poskozeny Zkus program DIVfix, ten by to mohl opravit.