» Poradna » Notebooky

Nejdou označovat dokumenty a fotky pravým tlačítkem

při kliknutí na ikonu fotky nebo dokumentu se nic nestane .. jen naskočí místo myši hodiny , obrazovka zčerná a načte se znovu plocha .. restart nepomáhá

Odpovědi na otázku

V jaké aplikaci? Průzkumník windows po kliknutí pravým tlačítkem zobrazí nabídku - označuje jednotlivě ctrl+levé tlačítko, hromadně levé tlačítko na první soubor, shift + levé tlačítko na poslední soubor, nebo tažením při stisknutém levém tlačítku...TotalCommander a podobné filemanagery skutečně pravým tlačítkem myši označujé, tedy, pokud nenastavíš jinak

Pakliže ti něco nefunguje ve Windows, tak prvním krokem by mělo být zkontrolovat si zálohy, druhým by mělo být spuštění antivirové kontroly a pakliže nic nenajde, tak spustit ještě jednou nějakou jinou nezávislou antivirovou kontrolu. Pakliže pátrání na internetu google nevede k cíli tak návrat do posledního funkčního stavu, nebo návrat do továrního stavu a nebo kompletní reinstalace a obnovení dat ze zálohy.Tvůj popis chyby je neuchopitelný, tam může být cokoliv. Možná máš nabouraný profil nebo vadný disk.