» Poradna » Windows (a jiné OS)

Nejdou nainstalovat win 8.1

Zdravim, mam notas Lenovo bez OS, predtim tam byli visty na tom disku a ted jsem si z Microsoftu stáhl win 8.1 na usb a ted u instalace jsem se zasekl u zadávání product key.Po zadání píše:Kód product key se nám nepovedlo overit. Zkontrolujte prosim instalační medium

Odpovědi na otázku

A zadáváš tam klíč k těm koupeným windows 8.1? Nesnažíš se tam doufám narvat klíč na visty.

K win 8.1

A je pravý? Kde jsi ho vzal, když tam byla Vista?

Kde jsi koupil licenci W8.1?Co s tím?Reklamuj to u dodavatele.

Presne tak. Res to s prodejcem a kdyz to nepujde tak prodejci oznam, ze to budes resit s Microsoftem. Kdyz prodejce nezafunguje kontaktuj Microsoft a mel bys jim poslat kopii uctenky/faktury. Uvidis, ze to pujde. To bych potom nechtel byt na miste prodejce...

>Zdravim, mam notas Lenovo bez OSLenovo a notebooky bez OS. To sa mi nezda..A kazdy velky OEM vyrobca ma Windows modifikovane a nie su to tie od Microsoftu. Treba konatktovat Lenovo. Problem moze byt v edicii, ci jazykovej mutacii Windows..

Samozřejmě jsou i bez OS ........https://www.alza.cz/notebooky/18842920.htmSpíš má klíč získaný z nedůvěryhodného zdroje za pár šupů, pokud za něj vůbec platil ...

Ses trapnej amater, bud mas nelegalni software nebo si trouba ktery kompum vubec nerozumi a v tom pripade ti doporucuju dej od toho pracky pryc a sver instalaci systemu odbornikovy ktery tomu rozumi a nic ti tam nezprasi.

Mam originální

Retail, OEM:COA, OEM:NONSLP, OEM:DM?

Licenci-klíč si musiš koupit nikoli stáhnout instalačku .Máš originální co ? Kačera Donalda ?

Stačí zadat generický klíč334NH-RXG76-64THK-C7CKG-D3VPT - CoreXHQ8N-C3MCJ-RQXB6-WCHYG-C9WKB - Pro---------------------To tě pustí přes instalaci - aktivovat pak budeš muset svým platným klíčem.